Журналістський фестиваль – свято творчості й таланту

    

Традиційний фестиваль, присвячений Дню журналіста, цього року був не зовсім звичайним. Бо він став можливим лише завдяки багаточисленним друзям та партнерам, які допомогли журналістам і матеріально, і морально. Атмосфера взаємодопомоги, відчуття дружнього плеча, яка панувала на заході, зробила його справжнім святом. До того ж, наймасовішим за останні кілька років, бо зібрав фестиваль близько 150 працівників запорізьких мас-медіа. Була серед них і делегація газети «Нива».

Майданчиком проведення свята став санаторій «Великий Луг», директор якого Юрій Нестеренко і його колектив зробили все можливе, аби журналісти почувалися тут комфортно. А численні спонсори від щирого серця подбали про те, щоб всі переможці й дипломанти конкурсу одержали заслужені нагороди за творчість.

На початку свята привітали з 80-річним ювілеєм ветерана журналістського цеху Миколу Зубашенка, який він святкував в цей же день в дружньому колі колег. Відзначили нагородою й багаторічного відповідального секретаря ЗОО НСЖУ, берегиню організації Майю Мурзіну.

Голова обласної організації Наталія Кузьменко вручила Почесні Знаки НСЖУ ветеранам журналістики – Миколі Кияну з Токмака, Григорію Петракову та Миколі Бордюжі – із Запоріжжя та директору радіостанції «Великий Луг» Наталії Агарковій.

Молодим журналістам Дарині Кавун та Яні Олійник урочисто вручили членські квитки НСЖУ.

А потім розпочалася церемонія вручення нагород переможцям творчого конкурсу, присвяченого Дню журналіста. Парад талантів відкрила номінація «Краща районна/міська газета. Лауреатами визнані міськрайгазети «Новий день» (м. Мелітополь) та «Південна зоря» (м. Бердянськ). Дипломантом фестивалю з врученням заохочувальної премії стало видання «Бердянские ведомости». Їм і було вручено грамоти та призи. Грамотами дипломантів також відзначаються газети «Таврія» Токмацького району та «Наше місто – Токмак».

Лауреатами в номінації «Журналіст року» визнані: Володимир Шак, газета «МИГ», Галина Знаменська, телеканал TV5, Євгенія Чуксіна – ТРК «Алекс». Відзначено також цікаві творчі роботи дипломантів Дар’ї Сімутіної, телеканал “Z», Юлії Синицької, газета «Новий день» (м. Мелітополь ) та Діани Семенової, редактора сайту газети «Индустриальное Запорожье».

Цього року, окрім традиційних номінацій, була заснована нова «Кращий журналістський матеріал про події на Сході України». У ній відзначена радіоп’єса журналіста, учасника АТО Германа Дубініна та звукорежисера Сергія Конашевича Радіо «Запоріжжя» і цикл фоторобіт Олександра Прилепи (газета «Индустриальное Запорожье»), присвячений подіям в АТО та волонтерському руху.

Кращий режисер і кращий телеоператор року працюють у філії ПАТ НСТУ «Запорізька регіональна дирекція». Це Світлана Кочкарьова та Олег Стригунов. Відзначено також творчу роботу телеоператора Дмитра Шахновського (ТРК «Алекс»).

Найчисельнішою була номінація «Кращий молодий журналіст року». Тож в ній за рішенням журі було відзначено найбільше журналістів, щоб додати молоді наснаги. Лауреатами стали: Дарина Кавун, завідуюча відділом інформації газети «Таврія» (м. Токмак), Мар’яна Сарапій журналістка телеканалу «Z», дипломантами Анастасія Полєшко, телеканал «Запоріжжя» та Валерій Калайтан, TV5.

Наші спонсори й партнери не тільки підтримали відзначення переможців у традиційних номінаціях, але й започаткували власні, давши змогу розкритися журналістським талантам у різних напрямках творчості.

За творче висвітлення ходу реформи органів юстиції відзначено радіожурналіста Володимира Єгунова. Відзнаку вручив керівник Запорізького територіального відділу юстиції Олексій Долгополов.

У номінації «Екологія свідомості», заснованій директором взуттєвої фабрики «Міда», депутатом міської ради Віктором Притом, було відзначено Олену Кривицьку (телеканал «Запоріжжя»), Катерину Даниліну-Льовочко власкора газети «Индустриальное Запорожье» в Мелітополі та Юлію Тимошенко, кореспондента газети «Новий день» (м. Мелітополь). Вони одержали сертифікати на модельне взуття.

Переможців номінації «За відродження» Віталія Голода, головного редактора газети «Наше місто – Токмак», Антоніну Богуславську, журналістку телеканалу «Запоріжжя» та Володимира Шота, телеоператора телеканалу «Z» нагородив грамотами та призами голова обласної організації партії «Відродження» Петро Гончарук.

Грамотами та подарунками привітали журналістів зі святом заступник директора Запорізької обласної філармонії Тетяна Тиліс, прес-секретар ПАО «Запоріжобленерго» Зореслава Цупренко та прес-секретар обласної організації Радикальної партії Юрій Хохлов.

Завершилося свято дружнім застіллям, відпочинком та щирим спілкуванням журналістського загалу.

Висловлюємо щиру подяку нашим друзям і партнерам, спонсорська підтримка яких допомогла нам організувати і журналістський конкурс, і наше професійне свято:

Олексію Литвину, генеральному директору ООО «Запоріжінструменттрейдинг»;

Петру Гончаруку, голові обласної організації партії «Відродження»;

Юрію Ружину, депутату Запорізької обласної ради, командиру Хортицького полку;

Олексію Долгополову, керівнику Запорізького територіального управління юстиції;

Олексію Лепському, начальнику ГУ ДСНС в Запорізькій області;

Віктору Приту, директору взуттєвої фабрики «МИДА», депутату Запорізької міської ради;

Андрію Гамову, генеральному директору науково-виробничої фірми «ТАТА»;

Сергію Пшигоцькому, директору Запорізької кондитерської фабрики;

Сергію Биливненко, голові Запорізького наукового товариства ім. Якова Новицького;

Олександру Шинкаренку, директору фірми «ЕВІТА»;

Ірині Василенко, директору рекламного агентства «Наш город плюс»;

Ми вдячні нашим друзям-аграріям:

Володимиру Сизоненку, засновнику та генеральному директору ТОВ «Семенівське» Пологівського та ТОВ «Новополтавське» Чергінігівського району;

Володимиру Стражнику, директору сільгосппідприємства «Агровиробнича фірма ім. Чапаєва» Василівського району;

Юрію Чекальському, голові наглядової ради ТОВ «Агротехсервіс -2000»;

Олександру Керничному, голові наглядової ради Оріхівського хлібокомбінату;

Тетяні Коцило, голові ТОВ «Барви» Новомиколаївського району.

 

Валентина Бистрова

Votes: 16
Яндекс.Метрика