Жнива йдуть до завершення

Микола ЄРЕМЕНКО

Закінчилася третя (21-25 липня) п'ятиденка жнив у районі, і вони йдуть до логічного завершення.

Переможцем третьої п'ятиденки став екіпаж комбайну ПСП «Агрофірма «Росія» в складі комбайнера Юрія Сірого, помічника комбайнера Юрія Бережного та водіїв Сергія Коротича й Олексія Куковинця, які комбайном «Claas Lexion» намолотили 1018 тонн зернових із 265 га.

Перевищення денної норми — 259,1%. Перехідний кубок району та грамоти переможцям вручали голова Чернігівської РДА Віктор Дудукалов, голова райкому профспілки працівників АПК Володимир Сахно, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Василь Попюк.

Вагомих успіхів у збиранні зернових у цій п'ятиденці досягли: екіпаж цього ж господарства під керівництвом комбайнера Сергія Нєткова, який на комбайні «Claas Lexion» домігся перевищення денної норми на 255%, та екіпажі комбайнів із СТОВ «Токмачани», де комбайнером Анатолій Нікітенко — перевиконання денної норми на 215,3%, та екіпаж комбайну, де комбайнером Василь Чуб — перевиконання денної норми на 203%.

Вітаємо переможців! Щедрої Вам ниви й повних бункерів!

Чернігівські хлібороби станом на 26 липня займають 8 місце в області зі збирання ранніх зернових у процентному відношенні до посіяних площ 84 % та 10 місце за середньою врожайністю 32 ц/га. З наявної площі до збирання (33691 га) урожай зібрано з 28268 га.

У розрізі культур:

— озима пшениця: зібрано на 80,0% площ; середня врожайність — 33,9 ц/га;

— озимий ячмінь: зібрано на 98,0% площ; середня врожайність — 33,1 ц/га;

— яровий ячмінь: зібрано на 94,0% площ; середня врожайність — 24,9 ц/га;

— ріпак: зібрано на 100,0% площ; середня врожайність — 27,6 ц/га;

— горох: зібрано на 100,0% площ; середня врожайність — 21,1 ц/га.

— ярова пшениця: зібрано на 76% площ; середня врожайність — 23,4 ц/га.

Закінчили збирання зернових станом на 26 липня: СВК «Світанок», СВК ім. Щорса, СВК «Новомихайлівський», СТОВ «Токмачани», ПСП «Агрофірма «Росія», ПРАД «Чернігівський Агрос», ПАК ЛТД, фермерські господарства «999», «Колос», «Гогунський», «Саєнко», «Ліфер».

Вітаємо аграріїв із гідними результатами жнив! Дякуємо за сумлінну працю!

Votes: 2
Яндекс.Метрика