Верхньотокмачани привезли до Чернігівки свято

Альона СИНЄПОЛЬСЬКА

 

Справжнім святом став для чернігівців приїзд учасників художньої самодіяльності Верхньотокмацького Будинку культури, які привезли з собою вінок пісень та музичних номерів, що зібрали в районному центрі культури та дозвілля численних поціновувачів мистецтва.

 

Як завжди, порадував виступ незвичайного духового оркестру – зразкового дівочого. Ним керує талановитий диригент Микола Інюткін, який також виступив як і сольний вокаліст та став, разом із директором Верхньотокмацького БК Любов’ю Інюткіною, автором чудового заходу, який так захопливо зустрічали чернігівці. До речі, дівочий духовий оркестр днями посів ІІ місце в обласному фестивалі-огляді інструментальної музики «Музична веселка», що пройшов у Запоріжжі.

 

Свій талант публіці дарували виконавці Оленка Радюк, Поля Тищенко, Альвіна Радюк, Ірина Снітко, Валентина Гуденко, Марина Солоха, Оля Яковенко, Сніжана Симоненко, Тетяна Лобко, Галина і Людмила Чемерис, Юрій Радюк, Станіслав Бобир, Олег Лебедєв, Віктор Радюк, Валерій Жолоб, Микола Сірий. Сміхом вибухнув зал під час майстерно зіграної жартівливої сценки «Салон китайських автомобілів» у виконанні Олександра Бобиря і Сергія Тарана. Також неабияк розважили публіку гуморески Павла Глазового, які читав Верхньотокмацький сільський голова Сергій Кобець.

 

Ведучими заходу були яскраві та неповторні Світлана й Анатолій Солохи.

 

Усі, хто долучився до створення цього чудового свята, висловили щиру вдячність за якісний технічний супровід директору РЦКД Віктору Щербаню та за участь у концерті хореографічному колективу Чернігівської ЗОШ ім. Героя Радянського Союзу А.М. Темника «Забава» (керівник - Галина Крижко).

 

Неохоче прощалася публіка з артистами, але всі залишилися у сподіванні, що верхньотокмачани ще не раз завітають до Чернігівки, щоб порадувати своїми виступами, та привезуть до селища тепло й гарний настрій.

Votes: 38
Яндекс.Метрика