Травневі Карпати торкнулися серця


Ольга КУРЦЕВА,

переможець  конкурсу «Україна – єдина», с. Новоказанкувате.

 

Скільки чудових місць і прекрасних краєвидів відкриває нам ненька Україна! Хочеться всюди побувати, побачити всі її чудеса на власні очі. Одне з таких див – Карпати. І нещодавно, завдяки конкурсу «Україна – єдина», організованому ГО «Громадський контроль», мені пощастило відчути їхні чари.


Подорож розпочалася 9 травня. Разом із запоріжцями й токмачанами я та ще 8 мешканців нашого району вирушили до Львова. Після довгої дороги ми втомилися, але з нетерпінням чекали зустрічі з чимось невідомим і прекрасним.


Протягом чотирьох днів ми проживали у готелі в селі Орявчик. Кожен ранок починався з веселої зарядки й пробіжки, а потім – похід у гори. Серед «підкорених» нами – Звенівський хребет і полонина на висоті 1461 м. Цієї вершини ми досягли, пішки подолавши 30 км. І це було того варте! Гори, різнобарв’я трав – краєвид неперевершений!


Щодня ми відкривали в собі нові вміння й захоплення: грали в теніс, дартс, стріляли з лука, каталися на велосипедах. До речі, наша, чернігівська, група виявилася найпрудкішою, найвідповідальнішою і найвеселішою. Ми знайшли нові знайомства, отримали море позитивних емоцій і задоволення.


Від усіх нас хочу від душі подякувати благодійному фонду «Щаслива дитина» за досконалу організацію цієї поїздки, Антону Бондаренку – за вміння організовувати неперевершені зустрічі з карпатськими вершинами й терпіння, а також гостинним мешканцям села Орявчик, кухарям, які готували для нас смачні страви, й організатору поїздки в Чернігівському районі Ользі Сергіївні Ставицькій.


І наостанок: не варто думати, що на Західній Україні до нас, жителів Півдня і Сходу, ставляться упереджено. Це не так. Люди там – привітні, ввічливі, добрі. Не треба ділити Батьківщину на два різних світи. Ми – один народ, і неважливо, якою мовою говоримо. Ми подолаємо будь-які негаразди – але тільки разом!    


За Єдину Україну
Інна РЯБЧУК,
активістка ГО «Громадський контроль».

Україно моя! Єдина!
Найдорожчі серцю слова!
Незалежна, могутня держава –
Ти, як ненька, у нас одна.
Хай квіти буяють у полі,
По морю пливуть кораблі,
Цвіте при дорозі калина
Й не буде ніколи війни.
Будь єдина, щаслива, прозора,
Для народу свого живи.
Й ні за що не піддайся розколу,
Адже всі ми – діти твої.
Хай правда, свобода і віра
Супроводжують всюди тебе.
Ти – наша слава, наша радість!
Ми дуже любимо тебе!

Votes: 26
Яндекс.Метрика