Призначення

Відбулися зміни в керівництві райдержадміністрації. Розпорядженням Президента України №226/2017-рп від 20 грудня 2017 року Дудукалов Віктор Сергійович із 26 грудня 2017 року призначений головою Токмацької районної державної адміністрації Запорізької області. До призначення нового керівника адміністрації його обов’язки буде виконувати перший заступник голови РДА Василь Попюк.

Від імені редакції газети «Нива», депутатського корпусу районної та селищної рад, керівників та жителів району дякуємо Віктору Сергійовичу за все хороше (а його було зроблено чимало) та за плідну співпрацю задля розвитку Чернігівської громади. Бажаємо йому міцного здоров’я, кар’єрного росту, успіхів у роботі та щастя в особистому житті.

Чернігівська об’єднана територіальна громада та її органи управління готуються до початку роботи в нових умовах і з новими обов’язками й правами. Час «Ч» наступає з 1 січня, але конкретна робота триває вже сьогодні. Продовжується створення системи управління громадою та затвердження відповідних працівників.

Розпорядженням голови селищної ради з 21 грудня за результатами конкурсного відбору та іспиту (в ньому взяло участь по одному кандидату на кожну посаду) призначено начальника відділу культури і туризму та начальника відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради Чернігівського району Запорізької області з випробувальним терміном 3 місяці.

 

Відділ освіти очолила Куц Лариса Анатоліївна.

Лариса Анатоліївна народилася 19.06.1966 р. у с. Миронівка Приазовського району Запорізької області. У 1991 р. закінчила Бердянський державний педагогічний інститут за спеціальністю «загальноосвітні дисципліни і праця». Працювала в освітніх закладах району вихователем ГПД, методистом НМЦ, інспектором шкіл відділу освіти, головним спеціалістом відділу освіти. Із 2011 р. – директор Чернігівської ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

 

 

 

Начальником відділу культури і туризму призначено Нагарнюк Любов Петрівну.

Любов Петрівна народилася 04.07.1970 р. у с. Новополтавка Чернігівського району Запорізької області. У 1989 р. закінчила Мелітопольське культурно-освітнє училище. Працювала методистом районного методичного центру, керівником гуртка дитячої та юнацької творчості. На держслужбі з 2004 року. Любов Петрівна займала різні посади у відділі культури і туризму Чернігівської РДА. Останнім часом виконувала обов'язки начальника відділу культури і туризму Чернігівської РДА.

 

 

 

 

 

 

 

21 грудня сесія селищної ради затвердила з 2 січня 2018 року на посаді заступника голови селищної ради Веремій Людмилу Сергіївну.

Людмила Сергіївна народилася 1 квітня 1977 року в с. Інгуло-Кам'янка Новгородківського району Кіровоградської області. Освіту здобула в Бердянському державному педагогічному інституті ім. П. Д. Осипенка, який закінчила в 1999 р. за спеціальністю «учитель української мови та літератури». Працювала директором, завідувачем туристсько-краєзнавчого відділу Будинку дитячої та юнацької творчості, методистом відділу освіти Чернігівської РДА. Із 2007 р. – на державній службі, працює головним спеціалістом, начальником служби у справах дітей Чернігівської РДА.

Бажаємо всім призначеним міцного здоров’я та плідної роботи задля розвитку Чернігівської громади.

 

Votes: 0
Яндекс.Метрика