Наша «Надія» – чемпіон області з футзалу

Віталій Перетятько

тренер з футболу Чернігівської ДЮСШ

 

Цієї неділі, 10 листопада, в місті Енергодар було проведено фінальну частину  відкритої першості ЗОК ДЮСШ «Колос» з футзалу серед юнаків 2001-2002 рр.н.,присвячену Дню працівників сільського господарства. Шість найсильніших команд області виборювали право бути на почесному п’єдесталі пошани. В безкомпромісній,чоловічій боротьбі проходили всі поєдинки,без виключення. Але переможцем мав бути один,і ним стала наша Чернігівська «Надія» у складі:

 

Шаповал Олександр,Тур Денис, Мусієнко Віталій, Лисенко Сергій, Перетятько Марк, Фівка Олександр, Житарюк Олександр, Ліфер Олександр, Хулапа Антон,Щербинка Олександр та Таран Денис.

 

Лише один заліковий бал відділив від переможця команду ДЮСШ з міста Гуляйполе. Тож гуляйпільці – другі. Третє місце, лише за кращими показниками забитих та пропущених м’ячів, зайняли номінальні господарі-команда «Темп» з Енергодару. За ними з такою ж кількістю очок розташувались приазовці – команда  ДЮСШ. П’ятою стала ще одна місцева команда з Енергодара-”Енергія”. Шосте місце – за командою ДЮСШ «Оріхів».

 

Оргкомітет змагань визначив найкращих гравців фінальної частини, які були нагороджені пам’ятними призами від спонсорів змагань, грамотами від ЗОК ДЮСШ «Колос» та атрибутикою від відділення НОК в Запорізькій області. Кращим гравцем «Надії» був визнаний наш воротар Шаповал Олександр. Далі вашій увазі представляю підсумкову таблицю змагань:

 

Команда    Кількість

 

Ігор    Виграші    Поразки    Нічия    Різниця

 

М'ячів    Кількість

 

Очок    Місце

 

ДЮСШ «Надія»    5    3    1    1    6 - 3    10    1

 

ДЮСШ Гуляйполе    5    3    2    -    8 - 7    9    2

 

«Темп» Енергодар    5    2    1    2    7 - 4    8    3

 

ДЮСШ Приазовське    5    2    1    2    7 - 6    8    4

 

«Енергія» Енергодар    5    1    3    1    4 - 7    4    5

 

ДЮСШ «Оріхів»    5    -    3    2    4 - 9    2    6

Votes: 36
Яндекс.Метрика