Чернігівець – бронзовий призер Кубку європейських націй!

Вікторія МАРЧЕНКО

 

Ця захоплююча новина, розміщена на сайті Міністерства молоді та спорту України та Федерації з вільної боротьби, надійшла із столиці Росії, де з 9 по 11 листопада тривав Кубок європейських націй з вільної та греко-римської боротьби “Московские звезды”. До білокам’яної з’їхалося шість найсильніших збірних континенту за підсумками чемпіонату Європи-2012. Цікаво, що у складі збірної України виступив наш земляк (і чернігівці цим пишаються)!

 

У турнірі з вільної боротьби взяли участь спортсмени з України, Росії, Грузії, Турції, Болгарії, Білорусії.

 

Чоловічу збірну України представляли сім спортсменів у різних вагових категоріях. У поєдинку за “бронзу” наші спортсмени здолали турецьких борців з рахунком 4:3. Бронзовим призером Кубку європейських націй у ваговій категорії 120 кг у складі нашої збірної став і чернігівець Михайло Даценко, який нині мешкає і тренується у Львові.

 

Напевне, найбільше радіють успіхові Михайла його рідні та перший тренер Володимир Хоменко, адже свою спортивну кар’єру знаний нині спортсмен, який захищає кольори збірної України, починав у ДЮСК “Сокіл” Чернігівського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Votes: 39
Яндекс.Метрика