Призи юним футболістам вручили представники Партії регіонів

Людмила СНІГОВА

 

Підтримка і розвиток спорту й фізкультурного руху в районі – один із основних напрямків роботи Чернігівської районної організації Партії регіонів у Запорізькій області. Ось чому, дізнавшись  від директора Чернігівської ДЮСШ С.Я. Макаренка про те, що у спортшколі мають намір 15 листопада провести першість з міні-футболу, присвячену Дню працівників сільського господарства, але зіткнулися з деякими організаційними проблемами, голова РО ПР, голова Чернігівської райдержадміністрації О.Ф. Лісняк одразу запропонував допомогу. Тим більше, що мова йшла про зовсім юних футболістів – хлопців 2003-2006 років народження.

 

Тож, поки діти й дорослі зазято готувалися до змагань, партійці взяли на себе обов’язки придбати грамоти й призи, аби з честю уславити переможців та учасників турніру, й деякі організаційні моменти.

 

Першість почалася з урочистого відкриття. Дітей щиро привітали й похвалили за відданість спорту заступник голови райдержадміністрації В.В. Сапальов та керівник апарату районної організації Партії регіонів Ю.Г. Дубина. Вони, як то кажуть, і надихнули малих футболістів з усіх сил постояти за перемогу. Тому змагання проходили в напруженій та цікавій боротьбі й подарували немало чудових хвилин на ігровому полі як уболівальникам, так і самим учасникам.

 

За призові місця позмагалися чотири команди, і кожна старалася довести свою вправність, організованість, зіграність і дисципліну. Та найкраще вдалося це хлопцям з Новополтавської загальноосвітньої школи I-III ст. (тренер Б.М. Пода). Вони й піднялися на першу сходинку уявного п’єдесталу, зібравши нагороди і вдячність та привітання уболівальників і високих гостей.

 

Друге, третє й четверте місця зайняли, відповідно, чернігівські команди “Надія”, “Надія 1” і “Надія 2” (тренер В.А. Перетятько).

 

В.В. Сапальов та Ю.Г. Дубина особисто, з превеликим задоволенням, вручили команді-переможцю і командам-призерам грамоти й призи від районної організації Партії регіонів та побажали юним гравцям удосконалювати своє вміння, зміцнювати спортивну дружбу, прагнути до перемоги й добиватися її сміливо й чесно. Свої перемоги хлопці присвятили землякам – роботящим працівникам сільського господарства, а також своїм батькам, багато з яких теж вирощують хліб чи працюють в інших  сферах.

 

Найменші гравці, а це учні 1-3 класів, теж були відзначені за стійкість, за участь у змаганнях. Задоволенню хлопчиків не було меж, бо їм пощастило пограти зі старшими командами, де учні 5-4 класів, і набути хорошого досвіду. А міцний потиск руки представниками районної влади і районної організації Партії регіонів тільки додав юним футболістам ентузіазму.

Votes: 38
Яндекс.Метрика