Підсумки конкурсу «Україна – єдина»!


Переможці побачили Західну Україну


Ольга СТАВИЦЬКА,
член Чернігівського ГО «громадський контроль»

Завершився конкурс «Україна – єдина», ініційований ГО «Громадський контроль» й оголошений у районній газеті «Нива» 12 квітня. Протягом трьох тижнів школярі надсилали в газету свої твори на тему української єдності.


Перемогла у творчому змаганні одинадцятикласниця з Новоказанкуватого Оля Курцева. Дівчина навіть не знала про конкурс – написала в «Ниву» за покликом душі. Однак її публікацію вирішили врахувати під час підведення підсумків.


– Якось ми зібралися з друзями й вирішили висловитися з приводу останніх подій у країні, – розповіла Оля. – Зійшлися на тому, що наша Батьківщина – Україна. Вона має бути єдиною – і не важливо, де ми живемо. Всі мої однокласники і вчителі – за вільну Україну.


Як і було оголошено, разом із групою школярів Чернігівського району переможниця безкоштовно побувала на екскурсії до Західної України.


За жеребкуванням, друге місце і таку ж безкоштовну поїздку до Західної України отримала восьмикласниця Стульневської ЗОШ Юлія Баранник.  


Хочеться відзначити Наталію Кудлай, Анжелу Псьол і Христину Герич, які теж написали гарні патріотичні твори.
І все ж, сумно, що участь у конкурсі взяло дуже мало дітей і лише один дорослий. Це – Тетяна Самойленко, вчителька з Новомихайлівки. «Громадський контроль» організував поїздку до Західної України для представників самоврядування, педагогів, членів громадських організацій.


За прекрасну можливість здійснити подорож куточками Батьківщини дякуємо БФ «Щаслива дитина» та директору СТОВ «Токмачани», депутату Запорізької обласної ради А.В. Гогунському, який проспонсурував конкурс.

Votes: 34
Яндекс.Метрика