Наша Україна — єдина!


Вікторія МАРЧЕНКО.

Дорогі читачі! Сьогодні наша Батьківщина — у великій скруті й небезпеці! Проте наша з вами перевага — єдність, згуртованість та сила громадської думки.


 Підтримуючи чудову ініціативу ГО “Громадський контроль”, колектив редакції районної газети “Нива” приєднується до організаторів творчого конкурсу “Моя Україна — єдина!”.


Висловити свої почуття ви зможете у прозовій формі. Роботи, обсягом до 1 друкованої сторінки, надсилайте (передавайте) до редакції за адресою: смт Чернігівка, вул. Леніна, 416А, кабінет №2 або на електронну адресу niva@zp.ukrtel.net (довідки за номерами телефонів 9-19-93, 9-17-02).


Переможці будуть визначені у двох вікових категоріях: діти (від 12 до 18 років) та дорослі. Поспішіть! Роботи приймаються до 25 квітня включно.


А тепер головний сюрприз: ГО “громадський контроль” за підтримки небайдужих спонсорів подарує переможцям конкурсу у кожній із категорій екскурсію мальовничими куточками Західної України. Зверніть увагу: у разі перемоги колективних учасників, щасливчика буде обрано жеребкуванням. Решта зможуть взяти участь в екскурсії на платній основі за пільговими цінами.


Але найбільшою винагородою буде те, що ваші почуття розділять усі читачі районної газети, яка цього року відзначає 80-річний ювілей!

Votes: 25
Яндекс.Метрика