НАШ ЗЕМЛЯК – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ!

Сергій Макаренко, 

голова Районної ради ФСТ «Колос»

 

2224 вересня в м. Черкаси проводився чемпіонат Європи з пауерліфтингу. У ньому взяли участь команди з Англії, Шотландії, Німеччини, Польщі, Молдови. Україну представляв і наш земляк, Ігор Гайдай. У вправі «Станова тяга» (вагова категорія  75 кг), відірвавши штангу вагою 215 кг, серед молоді він посів перше місце, серед дорослих  третє. На початку літа спортсмен брав участь у чемпіонаті України (Кубок Чорного моря, м. Одеса), де теж посів перше місце серед юніорів і друге в категорії «Оpen».

Ігор почав свою спортивну кар'єру в дитячо-юнацькому спортивному клубі «Сокіл» під керівництвом Володимира Хоменка. Він є неодноразовим учасником спортивних змагань всеукраїнського й міжнародного рівнів, має звання чемпіона України й чемпіона Європи, майстра спорту міжнародного класу з пауерліфтингу зі станової тяги.

Ігор Гайдай дякує своїм батькам, тренерам і спонсорам, депутату обласної ради А.В. Гогунському й одному з керівників ПСП «Агрофірма «Росія» С.В. Корпаню за підтримку й віру в його сили.

Вітаємо юного спортсмена з черговою перемогою й бажаємо подальших успіхів!

 

Редакція Чернігівської районної газети «Нива» приєднується до привітань і бажає Ігорю Гайдаю нових спортивних досягнень і перемог!

 

Votes: 9
Яндекс.Метрика