Кращі в спорті

Микола ЄРЕМЕНКО

Фото Олександра ГУЛОГО

  

22 листопада відбулася чергова спартакіада серед команд держслужбовців, підприємств, установ та закладів Чернігівського району.

У спартакіаді взяли участь більше 40 спортсменів, які представляли Чернігівку, Верхній Токмак, Владівку, Ільїне, Новополтавку, Обіточне, Просторе, Широкий Яр. У змаганнях із шахів перемогли Людмила Копильова та Віктор Носирьов – представники команди відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської РДА. Серед шашкістів перше місце посіли Наталія Бистрицька (відділ освіти) та Олександр Клочко (Чернігівська ОТГ). Чемпіонство в настільному тенісі здобули Юлія Ковтун (Чернігівська ОТГ) та Володимир Курусь (відділ освіти).

Серед волейболістів кращими стали представники команди відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської РДА, а в змаганнях із футзалу команда Чернігівської РДА.

Загальнокомандне перше місце прогнозовано посіла команда відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської РДА. Команди Чернігівської РДА та Чернігівської ОТГ набрали однакову кількість очок, однак оскільки команда райдержадміністрації взяла участь у всіх видах змагань і більше дотрималася гендерної рівності у формуванні складу команди, їй було надано друге місце. Команда Чернігівської ОТГ отримала «бронзу».

Необхідно також відзначити найактивніших і різнобічних спортсменів Сергія Токарева та Ольгу Герасименко, які взяли участь у трьох видах змагань; Юлію Ковтун, Наталію Житарюк і Віктора Носирьова, які змагались у двох видах програми.

Чемпіони та призери в командних та особових заліках нагороджені грамотами та дипломами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Вітаючи переможців із успіхом, хотілося б відзначити малу кількість команд, що взяли участь у змаганнях.  

Votes: 0
Яндекс.Метрика