До уваги суб’єктів господарювання всіх форм власності!

Чернігівська районна державна адміністрація повідомляє, що з метою виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.11.1999 року № 2034 «Порядок ведення державного обліку та паспортизації відходів», розпорядження голови Запорізької обласної держадміністрації від 17.12.2013 року № 599 «Про затвердження заходів щодо організації ведення державного обліку, моніторингу та державного регулювання у сфері поводження з відходами на території Запорізької області», суб’єкти господарювання всіх форм власності, які розташовані на території Чернігівського району, повинні щорічно проводити інвентаризацію та паспортизацію відходів та надавати звіт до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації в установлені Законом терміни.

Відповідно п.8 до постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 року № 1360 «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів» до реєстру включаються об’єкти, для яких показник загального утворення відходів (Пзув) перевищує граничне значення (Пгз), що дорівнює 1000 умовних одиниць на рік. Достовірне визначення Пзув можливе тільки після проведення суб’єктами господарювання інвентаризації, ідентифікації відходів виробництва та споживання.

Тобто, кожен суб’єкт господарювання, при проведенні інвентаризації джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання самостійно виявляє відходи та розраховує показник загального утворення відходів.

Суб’єкти господарювання всіх форм власності, діяльність яких пов’язана з утворенням відходів та здійсненням операцій поводження з ними повинні:

1. Провести інвентаризацію джерел утворення відходів і відходів виробництва та споживання.

2. На підставі проведеної інвентаризації надати до Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації звіти встановленої форми. Форми звітів будуть розміщені на офіційному сайті районної газети «Нива», крім того, форми можна отримати в електронному вигляді у відділі економічного розвитку та торгівлі Чернігівської районної державної адміністрації (довідки з питань отримання форми звітів по тел. 9 12 87).

Надання консультативно-методологічної допомоги по підготовці звіту з інвентаризації здійснює Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації за телефоном 0612 34 70 50.

Крім того, нагадуємо, що спливає термін подання до відділу економічного розвитку та торгівлі річного розрахунку Пзув, на підставі якого райдержадміністрація готує перелік суб’єктів господарювання, яким необхідно отримати ліміти на утворення та розміщення відходів. За ненадання інформації, неотримання лімітів несуть відповідальність суб’єкти господарювання згідно діючих законів України. Контроль за визначенням лімітів та їх дотриманням здійснює Держекоінспекція та її територіальні органи. Додатки

Votes: 23
Яндекс.Метрика