День Незалежності з «Нивою»

Фото Олександра ГУЛОГО

 

 

Під таким девізом пройшло свято, присвячене Дню Незалежності України, організоване Чернігівською районною газетою «Нива», яке відбулося чудового вечора 23 серпня. Убрана в синьо-жовті прапори площа біля районного центру культури і дозвілля зібрала більше двох сотень жителів селища та гостей Чернігівки.

Свято традиційно розпочали спільним виконанням Гімну України.

Відкриваючи свято, редактор газети «Нива» Микола Єременко представив працівників газети: Наталію Павленко — головного бухгалтера редакції та адміністратора групи «Чернігівська газета «Нива» у Фейсбуці», Олександра Гулого — водія та фотокора, Максима Деркача — дизайнера-верстальника газети, Наталію Сивак — менеджера з реклами та продажу, Ірину Яковенко-Єременко — відповідального секретаря редакції та Лідію Лехман — коректора, які організували й провели це свято.

Протягом усього заходу звучали пісні в чудовому виконанні Дарії Овчаренко, Олега Берези, Анни Ткачук, Анни Нестеренко (музичний супровід Миколи Дзюбича).

Чарівні ведучі свята Наталія Павленко та Дарія Овчаренко провели конкурси на краще виконання віршів про Україну, національного костюма та історичну вікторину. Гості свята активно взяли участь у вказаних конкурсах, за що отримали чудові призи: пазли, шоколадки, книги, м'які іграшки.

Насамкінець було проведено розіграш лотереї. Серед призів — шоколадки, ручки й блокноти, книги Миколи Єременка та п'ять річних передплат газети «Нива» на 2018 рік.

Веселими й задоволеними поверталися зі свята учасники, а найбільше, звичайно ж ті, хто отримав призи.

Свято відбулося за підтримки народного депутата України Олександра Пономарьова, який постійно підтримує жителів району.

Редакція газети «Нива» вітає всіх жителів району з Днем Незалежності України!

Залишайтеся з «Нивою»! Це єдине джерело професійної, правдивої, виваженої і всебічної інформації в районі. Це колектив, який працює для вас.

 

Votes: 5
Яндекс.Метрика