Сесія Чернігівської селищної радиМикола ЄРЕМЕНКО
голова Чернігівської районної в Запорізькій області організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»


 

23 березня відбулася п’ятнадцята сесія Чернігівської селищної ради сьомого скликання. Сесія під головуванням селищного голови Віталія Манича розглянула 69 питань порядку денного.

 

Депутати затвердили обсяги фінансування цільових програм Чернігівської селищної ради: Програму благоустрою населених пунктів Чернігівської селищної ради; Програму надання одноразової матеріальної допомоги, допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення або особі, яка зобов’язалася поховати померлого; Програму перевезення учнів та дітей дошкільного віку сільської місцевості Чернігівської селищної ради до місць навчання і додому; Програму утримання та ремонту автомобільних доріг на території Чернігівської селищної ради; Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, сімей із дітьми, малозабезпечених сімей; Програму «Цукровий діабет» на території Чернігівської селищної ради; цільову соціальну Програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів; Програму удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю; Програму розвитку фізичної культури і спорту; Програму профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки на території Чернігівської селищної ради, розвитку матеріально-технічної бази Чернігівського ВП Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області, Пологівського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України в Запорізькій області на 2018-2020 роки; Програму організації громадських робіт на території на 2018 рік; Програму розвитку місцевого самоврядування у Чернігівській селищній раді на 2018-2020 роки; Програму соціальної підтримки ветеранів війни, праці, осіб з інвалідністю та інших громадян, зареєстрованих на території Чернігівської селищної ради, які перебувають у складній життєвій ситуації на 2018-2020 роки; Програму розвитку і функціонування української мови на території Чернігівської селищної ради на 2018-2020 роки. кошти На реалізацію місцевих програм виділено кошти в сумі 9133,781 тис. грн.

Відповідно до пункту 4 статті 14 Бюджетного кодексу України депутати розподілили вільні залишки бюджетних коштів бюджету об’єднаної територіальної громади станом на 01.01.2018 року по загальному фонду в сумі 4223,740 тис. грн, по спеціальному фонду – 160,0 тис. грн у розрізі установ, а саме:

КУ «Чернігівська ЦРЛ» на загальну суму 188,7 тис. грн; КЗ «Чернігівський Центр ПМСД» – 211,0 тис. грн; КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» – 111,8 тис. грн; КЗ «ДЮСШ» – 17,78 тис. грн; відділ освіти, молоді та спорту – 482,82 тис. грн; відділ культури і туризму – 169,5 тис. грн; апарат – 20,0 тис. грн. Загальна сума коштів на бюджетні установи складає 1181,6 тис. грн.

На фінансування програм буде направлено 2887,5 тис. грн, а саме : утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету – 2000,0 тис. грн; фінансування благоустрою – 800,0 тис. грн; програма «Призовна дільниця» – 12,0 тис. грн; програма «Захисник України» – 10,5 тис. грн; Програма профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки на території Чернігівської селищної ради, розвитку матеріально- технічної бази Чернігівського ВП Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області, Пологівського міжрайонного відділу управління Служби безпеки України в Запорізькій області на 2018-2020роки – 65,0 тис. грн. Крім цього, із районного бюджету передаються вільні залишки на суму 3676,979 тис. грн.

Сесія прийняла рішення про створення КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» і затвердила його кошторис.

Депутати прийняли ряд рішень із передачі майна. Близько 40 питань, розглянутих на сесії, стосувалися земельних відносин.

На цьому сесія завершила свою роботу.

"Свіжий" номер газети "Нива"

 

Приєднуйтеся до нас в соцмережах. niva.zp.ua