Чернігівські дітлахи привітали прикордонників із днем Святого Миколая

Любов НАГАРНЮК

  

Свято Миколая розпочинає цикл зимових свят і асоціюється в нас із подарунками та благодійністю. 18 грудня Святий Миколай та його помічники зазвичай їдуть до захисників України, причому не з порожніми руками, а з численними подарунками. Завдяки милосердним серцям наші чоловіки, батьки, сини, брати, які знаходяться далеко від рідного дому, отримують частинку радості, надії й тепла.

Саме цього дня творчий десант учасників художньої самодіяльності смт Чернігівка завітав до Бердянського прикордонного загону Державної прикордонної служби України зі святковим концертом. Юні виконавці з великим задоволенням і захватом погодилися взяти участь у цьому заході, адже вони розуміють, що зараз дуже важливо не бути байдужими до напружених подій у нашій державі. І як годиться, у свято Миколая, діти завітали з подарунками. З любов’ю до України та з повагою до славних її захисників діти власноруч створили та передали бійцям символічні обереги. Чисельні яскраві малюнки, аплікації, паперові голуби, янголятка, ялинки – усе це вихованці загальноосвітніх шкіл та дитячих садочків селища робили з відкритим серцем і щирою надією, що вони додадуть сил та наснаги нашим захисникам.

Долучився до цього заходу й колектив районної газети «Нива», який передав прикордонникам листівки, написані дітьми в рамках акції «Напиши листівку солдату».

 Ведуча концерту, художній керівник районного центру культури та дозвілля Тетяна Щербань, солісти Поліна Голосієнко, Елеонора Кучерява, Артем Щербінка та Анна Попова, які виконали патріотичні пісні, запальні танці хореографічного колективу «Забава» в складі Софії Мухи, Дениса Копотя, Ніки Девяткіної, Ярослава Самодзіна, Марії Ткаченко, Діани Іщенко, Станіслава Мовчана, Максима Карапетрова (керівник  Галина Крижко) створили атмосферу домашнього затишку й оптимізму, що неабияк підняло настрій прикордонникам.

Усі художні номери у виконанні дітей підкреслювали миролюбність української нації, вирізнялися життєлюбством та гармонією, створювали неповторну атмосферу єдності та бадьорий настрій. Ми переконані, що ті емоції, які глядачі пережили під час концерту, додадуть їм душевних сил і заряд енергії на майбутнє. Ми з дітьми віримо, що війна от-от закінчиться.

Приємно було бачити щирі усмішки на обличчях мужніх захисників нашого краю, які, у свою чергу, подарували юним артистам ящик мандаринів, цікаву екскурсію військовою частиною та нагодували смачним солдатським обідом. Військові з нетерпінням чекають на нові зустрічі, концерти. А ми сподіваємося, що такі заходи стануть традиційними й до нас приєднаються не тільки діти, адже віримо: Святий Миколай живе в кожному з нас! Продовжуймо творити добро й проявляти своє милосердя кожного дня! Допомагаймо своїм ближнім, не чекаючи за це від них дарів і подяки, робімо це від щирого серця, і Господь дасть нам набагато більше!

Votes: 0
Яндекс.Метрика