«Зелена ліщинонька» стала в області одним із кращих ансамблів бандуристок

Альона СИНЄПОЛЬСЬКА

 

Дійсно, врожайним був жовтень для дівочого ансамблю бандуристок «Зелена ліщинонька» Чернігівської музичної школи (керівник - Олена Юркіна), який по праву вважається одним із кращих в області.

 

На початку жовтня «Зелену ліщиноньку» було запрошено до участі у фестивалі козацької пісні, що відбувся у Запоріжжі в концертному залі імені Глінки. Дівчата виступили настільки злагоджено та емоційно, що публіка довго проводжала їх оплесками та оваціями.

 

27 жовтня “Зелена ліщинонька” взяла участь в обласному фестивалі «Вольниця» в Гуляйполі. Вони виступили в дорослій номінації та отримали спеціальний приз за чудове виконання та майстерність.

 

- В тому, що дівчата настільки успішно опанували гру на бандурі – велика заслуга їхнього вчителя, художнього керівника Олени Михайлівни Юркіної, - розповіла директор музичної школи Наталія Олексієнко. - Олена Михайлівна вже більше тридцяти років працює з дітьми, не лише вміє навчити, але й знаходить зі своїми вихованками спільну мову, що також важливо в роботі педагога. Крім того, в нашому районі є чимало прихильників таланту бандуристок, і ці люди не відмовляються допомогти дівчатам з поїздками на конкурси та фестивалі. Саме завдяки нашим небайдужим землякам учасниці колективу мають змогу прославляти Чернігівку та район в області.

 

Нині «Зелена ліщинонька» готується до участі в конкурсі з музичної літератури, що відбудеться у грудні на базі Токмацької музичної школи.

Votes: 16
Яндекс.Метрика