«Вісімдесяті»пройшли в Чернігівці з аншлагом!


Альона СИНЄПОЛЬСЬКА,
Володимир ПЕНЕЖКО - фото.

Дві з половиною години цілковитого аншлагу повернули 5 грудня районний центр культури та дозвілля в кінець минулого століття. Тут відбулася концертно-розважальна програма «Зірковий вечір з улюбленими хітами 80-х».

Стільки глядачів тут ще не збирав жоден концерт від самого початку відкриття оновленого РЦКД. І то не дивно. Учасники художньої самодіяльності постаралися на славу. Вони представили просто таки неймовірну за рівнем виконання та наповненістю програму, хіти, які ось уже тридцять років є знаними та популярними для наших співвітчизників.

Овації численних глядачів зірвали свої­ми виступами відомі та улюблені виконавці: Віктор Щербань, Микола Мінаков, Юрій Пенський, Світлана Саєнко (їй акомпанувала Наталія Олексієнко), Віктор і Ніна Лесики та їхня донька Юлія, Валерій Лесик, Юрій Радюк, Микола Інюткін, Олена Піхота, Аня Ткачук, Наталія Рундаєва, Олег Береза. Танець відповідної тематики представили юні танцівниці колективу «Забава» (керівник - Галина Крижко).

- Ми навіть не очікували, що концерт збере настільки численну та різноманітну за віком публіку, - зазначив директор РЦКД Віктор Щербань. - Глядачі виявилися дуже вдячними, і ми отримали чимало схвальних відгуків. Тож вирішили порадувати односельців та гостей Чернігівки ще одним проектом: концертом, де будуть представлені ремікси старих і відомих пісень. Чекайте на нові наші виступи,  сподіваюсь, вони так само даруватимуть вам гарний настрій.

Votes: 29
Яндекс.Метрика